Όλα τα Προϊόντα
-
Ανιχνευτής καπνού συναγερμού πυρκαγιάς
-
Ανιχνευτής μονοξειδίου του άνθρακα CO
-
Προειδοποιητικό διαρροής αερίου
-
Ανιχνευτές μονοξειδίου του άνθρακα καπνού
-
Ανιχνευτές αερίων μονοξειδίου του άνθρακα
-
Έξυπνος ανιχνευτής καπνού WIFI
-
έξυπνος ανιχνευτής αερίου wifi
-
Ανιχνευτής μονοξειδίου του άνθρακα WiFi
-
Διασυνδεδεμένοι ανιχνευτές καπνού
-
Ανιχνευτής Zigbee
λέξεις-κλειδιά [ co and gas detectors ] αγώνας 114 προϊόντα.
Ανιχνευτής Μονοξειδίου του Άνθρακα 3V CO Πιστοποιημένο EN50291 Συναγερμός CO 10 Ετών Υψηλής Ευαισθησίας
| Ονομα: | Ανιχνευτής μονοξειδίου του άνθρακα CO |
|---|---|
| Η διάρκεια ζωής της μπαταρίας: | ≥24 μήνες |
| Αισθητήρας: | Αισθητήρας μονοξειδίου του άνθρακα Ηλεκτροχημείας |
Προσαρμοσμένος ανιχνευτής CO μονοξειδίου του άνθρακα EN14604 Συναγερμός ανιχνευτών μονοξειδίου του άνθρακα 4.5V
| Ονομα: | Ανιχνευτής μονοξειδίου του άνθρακα CO |
|---|---|
| Τάση λειτουργίας: | 4,5V DC |
| Ακούγεται συναγερμός: | >85dB |
Πρωταθλήματα 7 ετών ζωής AA μπαταρία με ανιχνευτή μονοξειδίου του άνθρακα με ηλεκτροχημικό αισθητήρα
| Humidityrange: | 10% έως 95% μη συμπυκνωτικό |
|---|---|
| Τύπος τοποθέτησης: | Οροφή ή τοίχο |
| Υλικό: | ABS πυρίμαχο |
Προσαρμοσμένος ανιχνευτής μονοξειδίου του άνθρακα καπνού με μπαταρία λιθίου διάρκειας 10 ετών και ήχο συναγερμού 85 dB για σύστημα διπλής ανίχνευσης
| Είδος: | ανιχνευτής καπνού και CO |
|---|---|
| Περιβαλλοντική θερμοκρασία: | -10 ℃ ~ +50 ℃ |
| Δυναμικό: | 3V συνεχής |
Ανιχνευτής καπνού και μονοξειδίου του άνθρακα με μπαταρία λιθίου 10 ετών, ήχος συναγερμού 85dB και σύστημα διπλής ανίχνευσης
| Πιστοποιήσεις: | Πιστοποιημένο CE/ROHS |
|---|---|
| Χρώμα: | Ανοιχτό λευκό |
| Εύρος Υγρασίας: | 10% έως 95% μη συμπυκνωτικό |
Ανιχνευτής μονοξειδίου του άνθρακα με πιστοποίηση EN50291
| Επίδειξη: | Ψηφιακή οθόνη LCD |
|---|---|
| Διάρκεια μπαταρίας: | Έως 10 ετών |
| Αισθητήρας: | Αισθητήρας μονοξειδίου του άνθρακα Ηλεκτροχημείας |
Ηλεκτρονικοί ανιχνευτές μονοξειδίου του άνθρακα 7 έτη
| Όνομα προϊόντος: | Ανιχνευτές μονοξειδίου του άνθρακα |
|---|---|
| Επίδειξη: | Ψηφιακή οθόνη LCD |
| Υγρασία: | 0 έως 95% RH, χωρίς συμπύκνωση |
Ηλεκτρονικός ανιχνευτής μονοξειδίου του άνθρακα OEM ODM Smart CO Detector με ψηφιακή οθόνη LCD
| Ονομα: | Ανιχνευτής μονοξειδίου του άνθρακα CO |
|---|---|
| BatteryType: | Αλκαλική μπαταρία 4,5V |
| Τάση λειτουργίας: | Μπαταρία DC4,5V 3* AAA |
Ανιχνευτής μονοξειδίου του άνθρακα CO OEM με φωνητική ειδοποίηση, συναγερμός μονοξειδίου του άνθρακα υψηλής ευαισθησίας
| Όνομα προϊόντος: | Ανιχνευτής μονοξειδίου του άνθρακα |
|---|---|
| Διαστάσεις: | 100mm x 100mm x 36mm |
| Τάση λειτουργίας: | 4,5V DC |
Έγκριση EN50291 Διασυνδεδεμένος Ανιχνευτής CO Ασύρματος Συναγερμός Καπνού CO 3V
| Όνομα προϊόντος: | Διασυνδεδεμένος ανιχνευτής CO |
|---|---|
| Humidityrange: | 10% έως 85% μη συμπυκνωτικό |
| Περιβαλλοντική θερμοκρασία: | -10 ℃ ~ +55 ℃ |

