Όλα τα Προϊόντα
-
Ανιχνευτής καπνού συναγερμού πυρκαγιάς
-
Ανιχνευτής μονοξειδίου του άνθρακα CO
-
Προειδοποιητικό διαρροής αερίου
-
Ανιχνευτές μονοξειδίου του άνθρακα καπνού
-
Ανιχνευτές αερίων μονοξειδίου του άνθρακα
-
Έξυπνος ανιχνευτής καπνού WIFI
-
έξυπνος ανιχνευτής αερίου wifi
-
Ανιχνευτής μονοξειδίου του άνθρακα WiFi
-
Διασυνδεδεμένοι ανιχνευτές καπνού
-
Ανιχνευτής Zigbee
λέξεις-κλειδιά [ carbon monoxide smoke detector ] αγώνας 75 προϊόντα.
Φαρμακευτικός ανιχνευτής μονοξειδίου του άνθρακα με ηλεκτροχημικούς και φωτοηλεκτρικούς αισθητήρες και 85dB ήχο συναγερμού
| Δυναμικό: | 3V συνεχής |
|---|---|
| Εγκατάσταση: | Οροφή ή τοίχο |
| Επίπεδο ήχου συναγερμού: | 85 dB στα 10 πόδια |
Ανιχνευτές μονοξειδίου του άνθρακα και καπνού 10 ετών
| Χρήση: | Σύστημα πυρανίχνευσης και συναγερμού |
|---|---|
| Τύπος εγκατάστασης: | Οροφές |
| Ευαισθησία: | Συμμορφώνεται με τα πρότυπα EN14604&EN50291 |
Έξυπνοι Διασυνδεδεμένοι Ανιχνευτές Καπνού
| Πιστοποιήσεις: | Πιστοποίηση CE, RoHS |
|---|---|
| Χρόνος απόκρισης: | Λιγότερο από 2 δευτερόλεπτα |
| Ενδοσύνδεση: | Υποστηρίζει έως και 12 διασυνδεδεμένες συσκευές |
433MHz ασύρματοι διασύνδετοι συναγερμοί καπνού OEM Διασύνδετοι ανιχνευτές καπνού και μονοξειδίου του άνθρακα
| Ονομα: | Ασύρματοι διασυνδεδεμένοι συναγερμοί καπνού |
|---|---|
| διάρκεια ζωής της μπαταρίας: | Έως 10 χρόνια (για μοντέλα με σφραγισμένες μπαταρίες) |
| Συνδεσιμότητα: | Διασυνδεδεμένο (ενσύρματο/ασύρματο) |
Προειδοποιητικό κινδύνου πυρκαγιάς για τοίχους / οροφές
| Τύπος εγκατάστασης: | Εγκατασκευασμένο στον τοίχο ή στην οροφή |
|---|---|
| Τύπος συναγερμού: | Push ειδοποίηση και συναγερμός |
| Διαστάσεις: | Περίπου διάμετρος 104 χλστ |
Ασύρματοι διασυνδεδεμένοι ανιχνευτές καπνού OEM
| Τύπος αισθητήρα: | Ηλεκτροχημικός αισθητήρας |
|---|---|
| Πηγή ενέργειας: | Με κινητήρα μπαταρίας |
| Τύπος προειδοποίησης: | Ηχητικός συναγερμός και οπτική ένδειξη LED |
Διασύνδετοι συναγερμοί καπνού για κατοικίες με μπαταρία
| Όνομα προϊόντος: | Συναγερμοί καπνού διασυνδεδεμένοι με μπαταρία |
|---|---|
| Συνδεσιμότητα: | Διασυνδεδεμένο (ενσύρματο ή ασύρματο) |
| Διαστάσεις: | Τυπικά 105 mm σε διάμετρο |
Προσαρμόσιμο ανιχνευτή μονοξειδίου του άνθρακα καπνού με μπαταρία λιθίου διάρκειας 10 ετών και φωτοηλεκτρικό/ηλεκτροχημικό αισθητήρα EN50291 EN14604 πιστοποιημένο
| Τύπος αισθητήρα: | Φωτοηλεκτρικός/Ηλεκτροχημικός αισθητήρας |
|---|---|
| Εύρος Υγρασίας: | Μέχρι 85% RH |
| Ζωή του αισθητήρα: | 10 χρόνια |
Επαγγελματίας OEM ανιχνευτής μονοξειδίου του άνθρακα CO με διάρκεια ζωής 7 ετών EN 50291 TÜV Εγκεκριμένος και ηλεκτροχημικός αισθητήρας
| Η διάρκεια ζωής της μπαταρίας: | ≥ 12 μήνες |
|---|---|
| Υλικό: | Η/Υ, αντιχαρακτική |
| Ρεύμα λειτουργίας αναμονής: | ≤15uA |
Ανιχνευτής Zigbee με μπαταρία
| Γωνία ανίχνευσης: | 120 μοίρες |
|---|---|
| Όνομα προϊόντος: | Ανιχνευτής Zigbee |
| Humidityrange: | 0% έως 95% χωρίς συμπύκνωση |

