Alle producten
zoekwoorden [ carbon monoxide smoke detector ] bij elkaar passen 75 producten.
Fabrieksdirect 10 jaar lithiumbatterij Rookkoolmonoxide detector met elektrochemische en foto-elektrische sensoren en 85dB alarm geluid
| Spanning: | 3V gelijkstroom |
|---|---|
| Installatie: | Plafond of wandbevestiging |
| Alarmgeluidsniveau: | 85 dB op 3 meter afstand |
10 jaar rook koolmonoxide detectoren
| Gebruik: | Branddetectie- en alarmsysteem |
|---|---|
| Installatietype: | Plafondbevestiging |
| Gevoeligheid: | Voldoet aan de EN14604- en EN50291-normen |
Slimme onderling verbonden rookmelders
| Certificeringen: | CE, RoHS-gecertificeerd |
|---|---|
| Reactietijd: | Minder dan 2 seconden |
| Interconnectie: | Ondersteunt maximaal 12 onderling verbonden apparaten |
433MHz Draadloos Verbonden Rookmelders OEM Verbonden Rook- en Koolmonoxidemelders
| Naam: | Draadloos onderling verbonden rookmelders |
|---|---|
| levensduur van de batterij: | Tot 10 jaar (voor modellen met gesloten batterij) |
| Connectiviteit: | Onderling verbonden (bekabeld/draadloos) |
Wandmontage / plafondmontage Brandveiligheidsalarm EN Standaard Zigbee rookmelders
| Installatietype: | Wandmontage of plafondmontage |
|---|---|
| Waarschuwingstype: | Pushmelding en alarm |
| Afmetingen: | Ongeveer. diam. 104 mm |
OEM draadloze met elkaar verbonden rookmelders
| Sensortype: | Elektrochemische sensor |
|---|---|
| Stroombron: | met een vermogen van niet meer dan 10 kW |
| Type waarschuwing: | Hoorbaar alarm en visuele LED-indicator |
Geïntegreerde rookmelders voor woningen met batterij
| Productnaam: | Op batterijen aangesloten rookmelders |
|---|---|
| Connectiviteit: | Onderling verbonden (bekabeld of draadloos) |
| Afmetingen: | Normaal gesproken een diameter van 105 mm |
Aanpasbare rook-koolmonoxidemelder met 10-jaars lithiumbatterij en foto-elektrische/elektrochemische sensor, EN50291 EN14604 gecertificeerd
| Sensortype: | Foto-elektrische/elektrochemische sensor |
|---|---|
| Vochtigheidsbereik: | Tot 85% RH |
| Levensduur van de sensor: | 10 jaar |
Professionele OEM CO koolmonoxide detector met 7 jaar levensduur EN 50291 TÜV goedgekeurd en elektrochemische sensor
| De levensduur van de batterij: | ≥ 12 maanden |
|---|---|
| Materiaal: | PC, anti-kras |
| Stand-by werkstroom: | ≤15uA |
Op batterijen aangedreven Zigbee detector
| Detectiehoek: | 120 graden |
|---|---|
| Productnaam: | Zigbee-detector |
| Humidityrange: | 0% tot 95% niet-condenserend |

