Όλα τα Προϊόντα
-
Ανιχνευτής καπνού συναγερμού πυρκαγιάς
-
Ανιχνευτής μονοξειδίου του άνθρακα CO
-
Προειδοποιητικό διαρροής αερίου
-
Ανιχνευτές μονοξειδίου του άνθρακα καπνού
-
Ανιχνευτές αερίων μονοξειδίου του άνθρακα
-
Έξυπνος ανιχνευτής καπνού WIFI
-
έξυπνος ανιχνευτής αερίου wifi
-
Ανιχνευτής μονοξειδίου του άνθρακα WiFi
-
Διασυνδεδεμένοι ανιχνευτές καπνού
-
Ανιχνευτής Zigbee
Ανιχνευτής καπνού και μονοξειδίου του άνθρακα με φωτοηλεκτρικό αισθητήρα και λειτουργία μπαταρίας, διάρκειας ζωής 10 ετών
Λεπτομέρειες
| Διάρκεια μπαταρίας | Έως 10 χρόνια | Τάση λειτουργίας | DC 3V |
|---|---|---|---|
| Εύρος υγρασίας | 10% έως 95% μη συμπυκνωτικό | Ζωή του αισθητήρα | 10 χρόνια |
| Εύρος θερμοκρασίας λειτουργίας | -10°C έως 50°C | Τύπος ανίχνευσης | Φωτοηλεκτρικό/Ηλεκτροχημικό |
| Χρήση | Ανίχνευση καπνού σε σύστημα συναγερμού πυρκαγιάς | Κουμπί δοκιμής | Περιλαμβάνεται για χειροκίνητη δοκιμή |
| Πιστοποιήσεις | SGS Listed, με πιστοποίηση CE | Τροφοδοτικό | Λειτουργεί με μπαταρία |
| Τύπος αισθητήρα | φωτοηλεκτρικός αισθητήρας | Υλικό | Πλαστικό ABS |
| Τύπος εγκατάστασης | Οροφή ή τοίχο | ||
| Επισημαίνω | Διάγνωση μονοξειδίου του άνθρακα,Φωτοηλεκτρικός αισθητήρας συναγερμού πυρκαγιάς ανιχνευτής καπνού,Συναγερμός καπνού και μονοξειδίου του άνθρακα που λειτουργεί με μπαταρία |
||
Περιγραφή προϊόντων
OEM ODM Ανιχνευτής μονοξειδίου του άνθρακα καπνού με μπαταρία μακράς διάρκειας
Οι προηγμένοι ανιχνευτές μονοξειδίου του άνθρακα συνδυάζουν την τεχνολογία διπλής ανίχνευσης με μακροπρόθεσμη αξιοπιστία για να εξασφαλίσουν συνεπή παρακολούθηση της ασφάλειας τόσο για κινδύνους έκθεσης σε πυρκαγιά όσο και σε κίνδυνο έκθεσης σε μονοξείδιο του άνθρακα.
Προηγμένη τεχνολογία ανίχνευσης
Αυτός ο ενσωματωμένος συναγερμός ασφαλείας διαθέτει ηλεκτροχημικό αισθητήρα CO και αισθητήρα υπέρυθρου εντοπισμού καπνού που παρακολουθεί συνεχώς την ποιότητα του αέρα.Το σύστημα ενεργοποιεί άμεσες ειδοποιήσεις όταν εντοπίζονται επικίνδυνα επίπεδα καπνού ή μονοξειδίου του άνθρακα.
Βασικά πλεονεκτήματα του προϊόντος
- Υψηλής ακρίβειας παρακολούθηση με προηγμένο ηλεκτροχημικό αισθητήρα CO και ανίχνευση καπνού υπέρυθρου
- Σφραγισμένη μπαταρία λιθίου διάρκειας 10 ετών για λειτουργία χωρίς συντήρηση καθ' όλη τη διάρκεια ζωής του προϊόντος
- Η οθόνη LCD δείχνει τα επίπεδα συγκέντρωσης μονοξειδίου του άνθρακα σε πραγματικό χρόνο κατά τη διάρκεια συναγερμού
- Πολλαπλές μεθόδους προειδοποίησης, συμπεριλαμβανομένων των δεικτών LED και ηχητικού συναγερμού ≥ 85dB
- Ανθεκτικό περίβλημα ABS με συμπαγές, ελαφρύ σχεδιασμό για εύκολη εγκατάσταση
- Κατάλληλο τόσο για οικιστικές όσο και για εμπορικές εφαρμογές
Κατασκευαστικές ικανότητες
Το εργοστάσιό μας παράγει ανιχνευτές μονοξειδίου του άνθρακα καπνού χρησιμοποιώντας σύγχρονο εξοπλισμό και αυστηρά πρότυπα ελέγχου ποιότητας.
Κάθε μονάδα υποβάλλεται σε ολοκληρωμένες δοκιμές για ευαισθησία, αντοχή και απόδοση πριν από την αποστολή.και διαμόρφωση firmware.
Τεχνικές προδιαγραφές
| Παράμετρος | Προδιαγραφές |
|---|---|
| Κατηγορία προϊόντων | Ανιχνευτές μονοξειδίου του άνθρακα |
| Τεχνολογία αισθητήρων | Ηλεκτροχημικά + υπέρυθρα |
| Στατικό ρεύμα | < 20μA |
| Σύνδρομο συναγερμού | < 50mA |
| Ακούγεται συναγερμός | ≥ 85dB |
| Υγρασία λειτουργίας | < 95% RH |
| Θέρμανση αποθήκευσης | -10°C ~ +50°C |
| Τοποθεσία εγκατάστασης | Τείχος / οροφή |
Συνιστώμενα προϊόντα
