All Products
Keywords [ co and gas detectors ] match 123 Products.
SGS Certified CO and Gas Detector Custom Home Combustible Gas Detector With 5 Year Lifetime
| Item: | CO And Gas Detector |
|---|---|
| Sensor Type: | Electrochemical/Semiconduct Sensor |
| Color: | White |
OEM Tuya Wifi Gas Detector EN50194 Certified Smart Natural Gas Detector High Accuracy
| Name: | Tuya Wifi Gas Detector |
|---|---|
| Usage: | Gas Detection And Alarm System |
| Weight: | 180 Grams |
Smart WiFi CO and Gas Detector with TUYA App Integration, 85 dB Alarm Sound, and 10-Second Response Time for Commercial Buildings
| Operating Temperature Range: | -10°C To 50°C |
|---|---|
| Alarm Sound Level: | 85 DB At 10 Feet |
| Dimension: | 105*38mm |
5 Year Smart WIFI Gas Detector Wall Mounted Tuya Gas Leak Detector With Real Time Monitoring
| Name: | Smart WIFI Gas Detector |
|---|---|
| Safety Certification: | CE, ROHS |
| App Compatibility: | IOS And Android |
ODM Smart Gas Detectors Voice Alert Gas CO Detector EN50291 Certified
| Name: | Smart Gas Detectors |
|---|---|
| Alarm Type: | Voice And Audible And Visual Alarm |
| Dimensions: | 112mm X 70mm X 42mm |
ODM Carbon Monoxide Gas Detector White AC Gas Detector With Wall Mounted Installation
| Material: | ABS Plastic |
|---|---|
| Operating Temperature: | -10°C To 50°C |
| Dimensions: | 136mm X 82mm X 39mm |
Professional Carbon Monoxide Gas Detectors 5 Year Gas Detector Alarms For Accurate 85 dB Alarm
| Item: | Carbon Monoxide Gas Detectors |
|---|---|
| Humidityrange: | 10% To 95% Non-condensing |
| Material: | ABS |
Wall Mounted Carbon Monoxide Gas Detectors Professional CO And Gas Detectors OEM
| Name: | Carbon Monoxide Gas Detectors |
|---|---|
| Test/Reset Button: | Included |
| Display: | Digital LCD Display |
OEM Carbon Monoxide Gas Detectors EN50291 EN50194 Certified CO And Gas Detector
| Name: | Carbon Monoxide Gas Detectors |
|---|---|
| Operating Temperature: | -10°C To 50°C |
| Display: | Digital LCD Display |
EN50291 Certified Carbon Monoxide Gas Detectors OEM Portable Carbon Monoxide Detector Battery Operated
| Product Name: | Carbon Monoxide Gas Detectors |
|---|---|
| Batterylife: | Up To 5 Years |
| Displaytype: | Digital LCD Display |

