All Products
Keywords [ co and gas detectors ] match 123 Products.
EN50194 Certified Methane Gas Detector Portable Propane Gas Detector Wall Mounted / Tabletop
| Name: | Methane Gas Detector |
|---|---|
| Alarm Sound Level: | ≥85dB At 1 Meter |
| Dimensions: | Approx. 96mm X 96mm X 40mm |
Wall Mounted Smart WIFI Gas Detector Professional Tuya Smart Gas Detector OEM
| Name: | Smart WIFI Gas Detector |
|---|---|
| Response Time: | Less Than 10 Seconds |
| Installation Type: | Wall-mounted |
Smart WIFI CO and Gas Detector with TUYA App Integration, 5-Year Sensor Life, and 85 dB Alarm Sound
| Alarm Current: | ≥60mA,69mA |
|---|---|
| Certifications: | CE/UKCA/SGS |
| Size: | Diameter 120 Mm, Height 40 Mm |
5 Year Carbon Monoxide Gas Detectors Dual Sensor Commercial Carbon Monoxide Detector
| Name: | Carbon Monoxide Gas Detectors |
|---|---|
| Installation: | Wall Mount Or Tabletop |
| Alarm Type: | Audible And Visual Alarm |
Customized Carbon Monoxide Gas Detectors Commercial AC Powered Carbon Monoxide Detector
| Name: | Carbon Monoxide Gas Detectors |
|---|---|
| Operating Humidity: | 15% To 95% RH |
| Mounting Options: | Wall Mount |
Industrial Combustible Gas Detector ODM OEM Dual Gas Detector With 10 Year Life
| Name: | Combustible Gas Detector |
|---|---|
| Warranty: | 2 Year |
| Sensor Type: | Semiconductor Sensor |
AC Powered Carbon Monoxide Gas Detectors Residential Carbon Monoxide Gas Alarms With SGS Tested
| Name: | Carbon Monoxide Gas Detectors |
|---|---|
| Response Time: | Less Than 30 Seconds |
| Power Source: | AC Powered |
TUYA App WiFi CO Gas Detector with Dual Sensing Technology and Remote Alarm Management for Commercial and Home Safety
| Productname: | CO And Gas Detector |
|---|---|
| Sensitivity: | Complies With EN Standards |
| Power Source: | AC 90~240V |
LCD Display Carbon Monoxide Gas Detectors Industrial / Commercial AC Carbon Monoxide Detector
| Name: | Carbon Monoxide Gas Detectors |
|---|---|
| Display: | Digital LCD Display |
| Operating Temperature: | -10°C To 50°C |
Residential Carbon Monoxide Gas Detectors Dual Sensor CO And Gas Alarm OEM
| Product Name: | Carbon Monoxide Gas Detectors |
|---|---|
| Operatingtemperature: | -10°C To 50°C |
| Mountingtype: | Wall Mount Or Tabletop |

