All Products
Keywords [ co and gas detectors ] match 126 Products.
Residential Carbon Monoxide Gas Detectors Dual Sensor CO And Gas Alarm OEM
| Product Name: | Carbon Monoxide Gas Detectors |
|---|---|
| Operatingtemperature: | -10°C To 50°C |
| Mountingtype: | Wall Mount Or Tabletop |
Professional Carbon Monoxide Gas Detectors EN50291 Certified CO Gas Alarm With Human Voice Prompt
| Name: | Carbon Monoxide Gas Detectors |
|---|---|
| Dimensions: | 112mm X 70mm X 42mm |
| Weight: | 180 Grams |
Long Life Portable Natural Gas Detector 3V Battery Powered Propane Alarm Wall Mounted
| Name: | Portable Natural Gas Detector |
|---|---|
| Operating Temperature: | -10°C To 50°C |
| Reset Method: | Manual Reset Button |
Smart WIFI Gas Detector with Flame-retardant ABS Plastic and 5-Year Sensor Life for Real-time Alerts via TUYA App
| Voltage: | 90-240V AC |
|---|---|
| App Control: | Yes, Via Smartphone App |
| Operating Temperature: | -10°C To 50°C |
EN50291 Certified Gas Carbon Monoxide Detector Reliable CO Gas Detector Professional
| Name: | Gas Carbon Monoxide Detector |
|---|---|
| Battery Life: | Up To 2 Years |
| Power Supply: | Battery Operated / AC Power |
IP67 Gas Detector Alarm OEM Home Propane Gas Detector With 5 Year Life And Catalytic Sensor
| Name: | Gas Detector Alarm |
|---|---|
| Air Pressure: | ≤200Kpa |
| Class Of Protection: | IP67 |
Smart WIFI Gas Detector with Flame-retardant ABS Plastic and 5-Year Sensor Life for Real-time Alerts via TUYA App
| Voltage: | 90-240V AC |
|---|---|
| App Control: | Yes, Via Smartphone App |
| Operating Temperature: | -10°C To 50°C |
TUYA Smart WIFI Gas Detector
| Gas Detection Type: | Multi-gas (e.g., LPG, Methane, Carbon Monoxide) |
|---|---|
| Connectivity: | WIFI |
| Alarm Type: | Audible And Visual Alarm |
EN50194 Compliant Natural Gas Detectors Customized Gas Leak Detector For Home
| Name: | Natural Gas Detectors |
|---|---|
| Operating Temperature: | -10°C To 50°C |
| Alarm Sound Level: | ≥85dB At 1 Meter |

