Όλα τα Προϊόντα
-
Ανιχνευτής καπνού συναγερμού πυρκαγιάς
-
Ανιχνευτής μονοξειδίου του άνθρακα CO
-
Προειδοποιητικό διαρροής αερίου
-
Ανιχνευτές μονοξειδίου του άνθρακα καπνού
-
Ανιχνευτές αερίων μονοξειδίου του άνθρακα
-
Έξυπνος ανιχνευτής καπνού WIFI
-
έξυπνος ανιχνευτής αερίου wifi
-
Ανιχνευτής μονοξειδίου του άνθρακα WiFi
-
Διασυνδεδεμένοι ανιχνευτές καπνού
-
Ανιχνευτής Zigbee
λέξεις-κλειδιά [ smoke and co alarm ] αγώνας 118 προϊόντα.
Διασύνδετοι ανιχνευτές καπνού 3V Αξιόπιστος συναγερμός CO
| Όνομα προϊόντος: | Διασυνδεδεμένοι ανιχνευτές καπνού |
|---|---|
| Επίπεδο ήχου συναγερμού: | 85 dB στα 10 πόδια |
| Τάση λειτουργίας: | 3V συνεχής |
Φαρμακείο OEM 10 ετών μπαταρίας λιθίου Ανιχνευτής μονοξειδίου του άνθρακα καπνού με ανθεκτικό υλικό ABS και πιστοποίηση EN14604 & EN50291
| Ζωή του αισθητήρα: | Έως 10 χρόνια |
|---|---|
| Ενδεικτική λυχνία LED: | Κόκκινο LED για κατάσταση συναγερμού |
| Δυναμικό: | 3V |
Εγκεκριμένοι ανιχνευτές μονοξειδίου του άνθρακα SGS, ανιχνευτές καπνού με μπαταρία 3V
| Ονομα: | Ανιχνευτές καπνού μονοξειδίου του άνθρακα |
|---|---|
| Χρόνος απόκρισης: | Μέσα σε 5 δευτερόλεπτα |
| Τροφοδοτικό: | Μπαταρία |
Ανιχνευτές καπνού και μονοξειδίου του άνθρακα με λίστα SGS Επαγγελματικός ανιχνευτής μονοξειδίου του άνθρακα με μπαταρία λιθίου 3V
| Ονομα: | Ανιχνευτές μονοξειδίου του άνθρακα καπνού |
|---|---|
| Διαστάσεις: | Διάμετρος 10 cm, Ύψος 4 cm |
| Χρόνος απόκρισης: | Μέσα σε 5 δευτερόλεπτα |
Προσαρμοσμένοι ανιχνευτές καπνού με δυνατότητα WIFI
| Ονομα: | Ανιχνευτές καπνού με δυνατότητα WIFI |
|---|---|
| Θερμοκρασία λειτουργίας: | -10 ° C έως 50 ° C |
| Συμβατότητα εφαρμογής: | iOS και Android |
Διασύνδετοι συναγερμοί καπνού για κατοικίες με μπαταρία
| Όνομα προϊόντος: | Συναγερμοί καπνού διασυνδεδεμένοι με μπαταρία |
|---|---|
| Συνδεσιμότητα: | Διασυνδεδεμένο (ενσύρματο ή ασύρματο) |
| Διαστάσεις: | Τυπικά 105 mm σε διάμετρο |
Προσαρμόσιμο ανιχνευτή μονοξειδίου του άνθρακα καπνού με μπαταρία λιθίου διάρκειας 10 ετών και φωτοηλεκτρικό/ηλεκτροχημικό αισθητήρα EN50291 EN14604 πιστοποιημένο
| Τύπος αισθητήρα: | Φωτοηλεκτρικός/Ηλεκτροχημικός αισθητήρας |
|---|---|
| Εύρος Υγρασίας: | Μέχρι 85% RH |
| Ζωή του αισθητήρα: | 10 χρόνια |
10 χρόνια μπαταρία ανιχνευτής μονοξειδίου του άνθρακα OEM συναγερμός καπνού μονοξειδίου του άνθρακα 3V
| Πηγή ενέργειας: | Μπαταρία |
|---|---|
| Χρόνος απόκρισης: | Μέσα σε 5 δευτερόλεπτα |
| Χρώμα: | Ανοιχτό γκρι |
Ανιχνευτής Μονοξειδίου του Άνθρακα WIFI 10 ετών OEM / ODM Ανιχνευτές Καπνού και Μονοξειδίου του Άνθρακα
| Ονομα: | Ανιχνευτής μονοξειδίου του άνθρακα WiFi |
|---|---|
| Διαστάσεις: | 105mm διάμετρος x 40mm ύψος |
| Υγιές επίπεδο συναγερμών: | 85 dB στα 3 μέτρα |
Δύο αισθητήρες WIFI συναγερμός μονοξειδίου του άνθρακα τοποθετημένος στο τοίχο / το ταβάνι τοποθετημένος σε μπαταρία λειτουργούντες ανιχνευτές CO
| Ονομα: | Συναγερμός μονοξειδίου του άνθρακα WIFI |
|---|---|
| Πηγή ενέργειας: | Τροφοδοτείται με μπαταρία |
| Τύπος αισθητήρα: | Ηλεκτροχημικός / Φωτοηλεκτρικός Αισθητήρας |

