All Products
Keywords [ fire safety smoke alarm ] match 108 Products.
Photoelectric Smoke Carbon Monoxide Detectors Custom Home CO Detector With 5 Year Life Lcd Display
| Item: | Smoke Carbon Monoxide Detectors |
|---|---|
| Size: | Diameter 104 Mm, Height 40 Mm |
| Power Source: | Battery Operated |
SGS Approved Carbon Monoxide Smoke Detectors 3V Battery Powered Carbon Monoxide Alarm
| Name: | Carbon Monoxide Smoke Detectors |
|---|---|
| Response Time: | Within 5 Seconds |
| Power Supply: | Battery |
85dB Smoke Carbon Monoxide Detectors Compact Smoke Carbon Monoxide Alarm
| Item: | Smoke Carbon Monoxide Detectors |
|---|---|
| Test Button: | Included For Manual Testing |
| Humidity Range: | 10% To 90% Non-condensing |
10 Year Battery CO Detector 3V Tuya Smart Smoke Detector Customized
| Productname: | Battery CO Detector |
|---|---|
| Wireless Frequency: | 2.4 GHz |
| Operatingvoltage: | 3V |
Battery Operated Fire Alarm Smoke Detector 3V 10 Year Smoke Detectors EN14604 Certified
| Item: | Fire Alarm Smoke Detector |
|---|---|
| Humidityrange: | 10% To 85% Non-condensing |
| Operatingtemperaturerange: | -10°C To 50°C |
5 Year Carbon Monoxide Smoke Detector Customized Battery Operated Fire Alarm With 85dB Alarm
| Name: | Carbon Monoxide Smoke Detector |
|---|---|
| Mounting Type: | Ceiling Or Wall Mount |
| Sensor Life: | Up To 5 Years |
White Smoke Carbon Monoxide Detectors Photoelectric Fire Alarm CO Detector OEM
| Item: | Smoke Carbon Monoxide Detectors |
|---|---|
| Color: | Light White |
| Testbutton: | Yes |
ABS Fireproof Housing Smoke Carbon Monoxide Detectors ODM Alarm CO Detector
| Name: | Smoke Carbon Monoxide Detectors |
|---|---|
| Reset Time: | Less Than 1 Second |
| Color: | Light Grey |
EN14604 / EN50291 Certified Smoke Carbon Monoxide Alarms Battery Operated Home CO Detectors
| Name: | Smoke Carbon Monoxide Alarms |
|---|---|
| End-Of-Life Warning: | Yes |
| Silence/Hush Feature: | Yes |
Dual Sensor WIFI Carbon Monoxide Alarm Wall Mounted / Ceiling Mounted Battery Operated CO Detectors
| Name: | WIFI Carbon Monoxide Alarm |
|---|---|
| Power Source: | Battery Powered |
| Sensor Type: | Electrochemical /Photoelectric Sensor |

