Όλα τα Προϊόντα
-
Ανιχνευτής καπνού συναγερμού πυρκαγιάς
-
Ανιχνευτής μονοξειδίου του άνθρακα CO
-
Προειδοποιητικό διαρροής αερίου
-
Ανιχνευτές μονοξειδίου του άνθρακα καπνού
-
Ανιχνευτές αερίων μονοξειδίου του άνθρακα
-
Έξυπνος ανιχνευτής καπνού WIFI
-
έξυπνος ανιχνευτής αερίου wifi
-
Ανιχνευτής μονοξειδίου του άνθρακα WiFi
-
Διασυνδεδεμένοι ανιχνευτές καπνού
-
Ανιχνευτής Zigbee
λέξεις-κλειδιά [ fire safety smoke alarm ] αγώνας 85 προϊόντα.
Ανιχνευτές καπνού και μονοξειδίου του άνθρακα OEM / ODM 85dB Σύστημα ανίχνευσης πυρκαγιάς
| Ονομα: | Ανιχνευτές μονοξειδίου του άνθρακα καπνού |
|---|---|
| Δοκιμαστικό κουμπί: | Ναί |
| Πιστοποιήσεις: | Εισηγμένο CE/SGS |
EN Τυπικός ανιχνευτής μονοξειδίου του άνθρακα Zigbee
| Γωνία ανίχνευσης: | 120 μοίρες |
|---|---|
| Ειδοποιήσεις: | Push ειδοποιήσεις μέσω εφαρμογής και τοπικού συναγερμού |
| Αρμονία: | Λειτουργεί με κόμβους και πύλες Zigbee |
Προσαρμοσμένοι διασύνδετοι ανιχνευτές καπνού 3V ασύρματος ανιχνευτής καπνού και μονοξειδίου του άνθρακα
| είδος: | Διασυνδεδεμένοι ανιχνευτές καπνού |
|---|---|
| Εύρος υγρασίας: | 10% έως 95% μη συμπυκνωτικό |
| Χρώμα: | Λευκό |
Εγκεκριμένοι ανιχνευτές μονοξειδίου του άνθρακα SGS, ανιχνευτές καπνού με μπαταρία 3V
| Ονομα: | Ανιχνευτές καπνού μονοξειδίου του άνθρακα |
|---|---|
| Χρόνος απόκρισης: | Μέσα σε 5 δευτερόλεπτα |
| Τροφοδοτικό: | Μπαταρία |
Ανιχνευτής Μονοξειδίου του Άνθρακα με Μπαταρία 10 Ετών Διπλού Αισθητήρα Φωτοηλεκτρικός Ανιχνευτής Καπνού με Πιστοποίηση EN
| Ονομα: | Ανιχνευτής μονοξειδίου του άνθρακα μπαταρίας 10 ετών |
|---|---|
| Υλικό: | ABS πυρίμαχο |
| είδος: | Ανιχνευτής CO&Smoke |
10 χρόνια μπαταρία ανιχνευτής CO 3V Tuya έξυπνος ανιχνευτής καπνού προσαρμοσμένο
| Όνομα προϊόντος: | Ανιχνευτής CO μπαταρίας |
|---|---|
| Συχνότητα ασύρματης: | 2,4 GHz |
| Τάση λειτουργίας: | 3V |
Επαγγελματικός Ανιχνευτής Καπνού και Μονοξειδίου του Άνθρακα με Μπαταρία Λιθίου 10 Ετών, Φωτοηλεκτρικό/Ηλεκτροχημικό Αισθητήρα και Ήχο Συναγερμού 85dB
| Εύρος Θερμοκρασίας: | -10°C έως 50°C |
|---|---|
| Τύπος οθόνης: | Ψηφιακή ένδειξη LCD/LED |
| Πηγή ισχύος: | Χειρισμένη με μπαταρία |
Υψηλής σταθερότητας ανιχνευτής Zigbee ODM συναγερμός ανιχνευτής καπνού EN14604 Εγκρίθηκε
| Όνομα προϊόντος: | Ανιχνευτής Zigbee |
|---|---|
| Τάση λειτουργίας: | 3V συνεχής |
| Humidityrange: | 0% έως 95% RH |
433MHz Διασυνδεδεμένοι ανιχνευτές καπνού Διασυνδεδεμένος ανιχνευτής μονοξειδίου του άνθρακα με λειτουργία μπαταρίας
| Ονομα: | Διασυνδεδεμένοι ανιχνευτές καπνού |
|---|---|
| Χρήση: | ανίχνευση συνεργασίας σε σύστημα συναγερμού πυρκαγιάς |
| Τύπος εγκατάστασης: | Οροφή ή τοίχο |
EN Τυπικοί ανιχνευτές μονοξειδίου του άνθρακα καπνού 85dB Ανιχνευτής μονοξειδίου του άνθρακα με μπαταρία ODM
| Ονομα: | Ανιχνευτές μονοξειδίου του άνθρακα καπνού |
|---|---|
| Λειτουργία Silence/Hush: | Ναί |
| Πηγή ενέργειας: | Χειρισμένη με μπαταρία |

