Όλα τα Προϊόντα
-
Ανιχνευτής καπνού συναγερμού πυρκαγιάς
-
Ανιχνευτής μονοξειδίου του άνθρακα CO
-
Προειδοποιητικό διαρροής αερίου
-
Ανιχνευτές μονοξειδίου του άνθρακα καπνού
-
Ανιχνευτές αερίων μονοξειδίου του άνθρακα
-
Έξυπνος ανιχνευτής καπνού WIFI
-
έξυπνος ανιχνευτής αερίου wifi
-
Ανιχνευτής μονοξειδίου του άνθρακα WiFi
-
Διασυνδεδεμένοι ανιχνευτές καπνού
-
Ανιχνευτής Zigbee
λέξεις-κλειδιά [ fire safety smoke alarm ] αγώνας 106 προϊόντα.
Ανιχνευτής Μονοξειδίου του Άνθρακα με Μπαταρία 10 Ετών Διπλού Αισθητήρα Φωτοηλεκτρικός Ανιχνευτής Καπνού με Πιστοποίηση EN
| Ονομα: | Ανιχνευτής μονοξειδίου του άνθρακα μπαταρίας 10 ετών |
|---|---|
| Υλικό: | ABS πυρίμαχο |
| είδος: | Ανιχνευτής CO&Smoke |
433MHz Διασυνδεδεμένοι ανιχνευτές καπνού Διασυνδεδεμένος ανιχνευτής μονοξειδίου του άνθρακα με λειτουργία μπαταρίας
| Ονομα: | Διασυνδεδεμένοι ανιχνευτές καπνού |
|---|---|
| Χρήση: | ανίχνευση συνεργασίας σε σύστημα συναγερμού πυρκαγιάς |
| Τύπος εγκατάστασης: | Οροφή ή τοίχο |
EN Τυπικοί ανιχνευτές μονοξειδίου του άνθρακα καπνού 85dB Ανιχνευτής μονοξειδίου του άνθρακα με μπαταρία ODM
| Ονομα: | Ανιχνευτές μονοξειδίου του άνθρακα καπνού |
|---|---|
| Λειτουργία Silence/Hush: | Ναί |
| Πηγή ενέργειας: | Χειρισμένη με μπαταρία |
85dB ανιχνευτές μονοξειδίου του άνθρακα από καπνό Ανιχνευτές μονοξειδίου του άνθρακα με μπαταρία
| Ονομα: | Ανιχνευτές μονοξειδίου του άνθρακα καπνού |
|---|---|
| Ζωή του αισθητήρα: | Έως 10 χρόνια |
| Τεχνολογία αισθητήρων: | Ηλεκτροχημικό για CO, Φωτοηλεκτρικό για Καπνό |
Διαρκής 10 έτη ανιχνευτής καπνού με μπαταρία OEM Πυροσβεστικοί συναγερμοί με μπαταρία λευκό
| Υγιές επίπεδο συναγερμών: | 85 dB στα 10 πόδια |
|---|---|
| Πηγή ενέργειας: | Λειτουργεί με μπαταρία |
| Δοκιμαστικό κουμπί: | Περιλαμβάνεται για χειροκίνητη δοκιμή |
Ανιχνευτής καπνού και μονοξειδίου του άνθρακα με διάρκεια ζωής μπαταρίας 10 ετών, φωτοηλεκτρικό/ηλεκτροχημικό αισθητήρα και ήχο συναγερμού 85dB
| Πηγή ενέργειας: | Λειτουργεί με μπαταρία |
|---|---|
| Πιστοποιήσεις: | Καταχώριση SGS, συμβατό με CE |
| Τύπος τοποθέτησης: | Οροφή ή τοίχο |
Υψηλής σταθερότητας ανιχνευτής Zigbee ODM συναγερμός ανιχνευτής καπνού EN14604 Εγκρίθηκε
| Όνομα προϊόντος: | Ανιχνευτής Zigbee |
|---|---|
| Τάση λειτουργίας: | 3V συνεχής |
| Humidityrange: | 0% έως 95% RH |
Ανιχνευτής Μονοξειδίου του Άνθρακα WIFI με Μπαταρία
| διάρκεια ζωής της μπαταρίας: | Μέχρι 3 έτη |
|---|---|
| Τύπος ανίχνευσης: | Μονοξείδιο του άνθρακα και καπνός |
| Λειτουργία αυτοδιαγνωστικού ελέγχου: | Ναι, με κουμπί δοκιμής |
EN Τυπικός ανιχνευτής μονοξειδίου του άνθρακα Zigbee
| Γωνία ανίχνευσης: | 120 μοίρες |
|---|---|
| Ειδοποιήσεις: | Push ειδοποιήσεις μέσω εφαρμογής και τοπικού συναγερμού |
| Αρμονία: | Λειτουργεί με κόμβους και πύλες Zigbee |
Διάρκεια ζωής 7 έτη Πληροφοριακό ανιχνευτή μονοξειδίου του άνθρακα με ηλεκτροχημικό αισθητήρα
| Τάση λειτουργίας: | 4,5V DC |
|---|---|
| Υλικό: | Πλαστικό ABS |
| Υγρασία: | 0 έως 95% RH, χωρίς συμπύκνωση |

