All Products
Keywords [ battery co detectors ] match 226 Products.
10 Year Battery CO Detector 3V Tuya Smart Smoke Detector Customized
| Productname: | Battery CO Detector |
|---|---|
| Wireless Frequency: | 2.4 GHz |
| Operatingvoltage: | 3V |
Custom 10 Year Battery Smoke Detectors EN14604 Certified Photoelectric Smoke Detectors
| Name: | 10 Year Battery Smoke Detectors |
|---|---|
| Test Button: | Yes |
| Item: | Conventional Smoke Detector |
433.92MHz Wireless Interlinked Smoke Detectors Multifunctional Lithium Battery Smoke Detectors
| Item: | Wireless Interlinked Smoke Detectors |
|---|---|
| Powersource: | Battery Operated |
| Sensor Type: | Photoelectric/Electrochemical Sensor |
Photoelectric / Electrochemical Smoke Carbon Monoxide Detectors 10 Year Lithium Battery Smoke Detectors
| Name: | Smoke Carbon Monoxide Detectors |
|---|---|
| Sensor Technology: | Photoelectric/Electrochemical |
| Alarm Sound Level: | 85 Decibels |
EN Standard Zigbee Detector 10 Year Battery CO Detectors With Zigbee 3.0 Protocol
| Product Name: | Zigbee Detector |
|---|---|
| Power Supply: | Battery Powered |
| Compatibility: | Works With Zigbee Hubs And Gateways |
Durable 10 Year Battery Smoke Detector OEM Battery Operated Fire Alarms White
| Alarm Sound Level: | 85 DB At 10 Feet |
|---|---|
| Power Source: | Battery Operated |
| Test Button: | Included For Manual Testing |
White Battery Operated Smoke Alarm 85dB 10 Year Lithium Battery Smoke Detector With Photoelectric Sensor
| Name: | Battery Operated Smoke Alarm |
|---|---|
| Item: | Conventional Smoke Detector |
| Test Button: | Yes |
High Sensitivity 10 Year Smoke Detector OEM ODM Battery Operated Smoke Detectors
| Name: | 10 Year Smoke Detector |
|---|---|
| Powersupply: | Battery Operated |
| Usage: | Smoke Detection In Fire Alarm System |
Wall Mounted Portable Carbon Monoxide Alarm Reliable Battery Powered Gas Detector OEM
| Name: | Portable Carbon Monoxide Alarm |
|---|---|
| Display: | Digital LCD Display |
| Power Source: | Battery Operated |
Professional OEM CO Carbon Monoxide Detector with 7 Years Life TÜV Tested and Electrochemical Sensor
| Operating Temperature Range: | -10°C To 50°C (14°F To 122°F) |
|---|---|
| Item: | CO Detector |
| Humidity Range: | 10% To 85% Non-condensing |

