Όλα τα Προϊόντα
-
Ανιχνευτής καπνού συναγερμού πυρκαγιάς
-
Ανιχνευτής μονοξειδίου του άνθρακα CO
-
Προειδοποιητικό διαρροής αερίου
-
Ανιχνευτές μονοξειδίου του άνθρακα καπνού
-
Ανιχνευτές αερίων μονοξειδίου του άνθρακα
-
Έξυπνος ανιχνευτής καπνού WIFI
-
έξυπνος ανιχνευτής αερίου wifi
-
Ανιχνευτής μονοξειδίου του άνθρακα WiFi
-
Διασυνδεδεμένοι ανιχνευτές καπνού
-
Ανιχνευτής Zigbee
Λευκός συναγερμός καπνού με μπαταρία 85dB 10 ετών Λυθίου ανιχνευτής καπνού με φωτοηλεκτρικό αισθητήρα
| Ονομα: | Συναγερμός καπνού που λειτουργεί με μπαταρία |
|---|---|
| είδος: | Συνηθισμένος ανιχνευτής καπνού |
| Δοκιμαστικό κουμπί: | Ναί |
Ανιχνευτής καπνού συναγερμού πυρκαγιάς EN 14604 Λευκό 10 έτη Μπαταρία λιθίου Συναγερμοί καπνού
| Όνομα προϊόντος: | Ανιχνευτής καπνού συναγερμού πυρκαγιάς |
|---|---|
| Χρώμα: | Λευκό |
| Επίπεδο ήχου συναγερμού: | 85 dB στα 10 πόδια |
Έξυπνος Ανιχνευτής Μονοξειδίου του Άνθρακα με Διάρκεια Ζωής 10 Ετών και Συνδεσιμότητα WiFi Tuya με Ηλεκτροχημικό Αισθητήρα CO
| Περιβαλλοντική θερμοκρασία: | -10 ℃ ~ +50 ℃ |
|---|---|
| Συσκευασία λεπτομέρειες: | Κουτί χρώματος |
| Χρόνος παράδοσης: | 10 Ημέρες |
Ανιχνευτής CO Tuya Wifi με διάρκεια ζωής 10 ετών και ηλεκτροχημικό αισθητήρα για έξυπνη οικιακή ενσωμάτωση
| πηγή ενέργειας: | Μπαταρία / Ενσύρματη / Διπλή ισχύς |
|---|---|
| Συσκευασία λεπτομέρειες: | Κουτί χρώματος |
| Χρόνος παράδοσης: | 10 Ημέρες |
Έξυπνος Ανιχνευτής Μονοξειδίου του Άνθρακα Tuya με Διάρκεια Ζωής 10 Ετών και Ήχο Συναγερμού 85 dB για Απομακρυσμένη Παρακολούθηση
| Διάρκεια ζωής μπαταρίας: | Έως 10 χρόνια |
|---|---|
| Συσκευασία λεπτομέρειες: | Κουτί χρώματος |
| Χρόνος παράδοσης: | 10 Ημέρες |
Έξυπνος ανιχνευτής μονοξειδίου του άνθρακα WiFi με διάρκεια ζωής 10 ετών και έλεγχο μέσω εφαρμογής για κινητά για παρακολούθηση CO σε πραγματικό χρόνο
| Τάση λειτουργίας: | 3V συνεχής |
|---|---|
| Συσκευασία λεπτομέρειες: | Κουτί χρώματος |
| Χρόνος παράδοσης: | 10 Ημέρες |
Έξυπνος Ανιχνευτής CO με WiFi Tuya, Διάρκεια Ζωής 10 Ετών και Φωτοηλεκτρικός Αισθητήρας για Ασφάλεια Σπιτιού
| Διαστάσεις: | 120 mm διάμετρος x 40 mm ύψος |
|---|---|
| Συσκευασία λεπτομέρειες: | Κουτί χρώματος |
| Χρόνος παράδοσης: | 10 Ημέρες |
Έξυπνος ανιχνευτής μονοξειδίου του άνθρακα Tuya WiFi με ηλεκτροχημικό αισθητήρα και διάρκεια ζωής 10 ετών Συναγερμός CO
| Τροφοδοτικό: | Μπαταρία / Ενσύρματο / Διπλό |
|---|---|
| Συσκευασία λεπτομέρειες: | Κουτί χρώματος |
| Χρόνος παράδοσης: | 10 Ημέρες |
Έξυπνος Ανιχνευτής Μονοξειδίου του Άνθρακα Tuya WiFi με Σύστημα Ειδοποίησης σε Πραγματικό Χρόνο και Διάρκεια Ζωής 10 Ετών
| Ανησυχητική θερμοκρασία: | 54℃ ~ 70℃ |
|---|---|
| Συσκευασία λεπτομέρειες: | Κουτί χρώματος |
| Χρόνος παράδοσης: | 10 Ημέρες |
WiFi έξυπνος ανιχνευτής CO με τηλεπαρακολούθηση Tuya APP και συναγερμό μονοξειδίου του άνθρακα διάρκειας 10 ετών
| Περιβαλλοντική θερμοκρασία: | -10 ℃ ~ +50 ℃ |
|---|---|
| Συσκευασία λεπτομέρειες: | Κουτί χρώματος |
| Χρόνος παράδοσης: | 10 Ημέρες |
