Alle producten
Witte rookmelder op batterijen 85dB 10 jaar lithium batterij rookmelder met foto-elektrische sensor
| Naam: | Rookmelder op batterijen |
|---|---|
| item: | Conventioneel rookmelder |
| Toetsknop: | Ja |
EN 14604 Brandmelder Rookmelder Wit 10 jaar Lithiumbatterie Rookmelders
| Productnaam: | Brandalarm rookmelder |
|---|---|
| Kleur: | Wit |
| Alarmgeluidsniveau: | 85 dB op 3 meter afstand |
Slimme koolmonoxide detector met 10-jarige levensduur en Tuya WiFi-connectiviteit met elektrochemische CO-sensor
| Omgevingstemperatuur: | -10 ℃ ~ +50 ℃ |
|---|---|
| Verpakking Details: | Kleur vak |
| Levertijd: | 10 dagen |
Tuya Wifi CO-detector met 10 jaar levensduur en elektrochemische sensor voor integratie in slimme woningen
| krachtbron: | Batterij / bedraad / dubbele voeding |
|---|---|
| Verpakking Details: | Kleur vak |
| Levertijd: | 10 dagen |
Smart Tuya CO Carbon Monoxide Detector met een levensduur van 10 jaar en 85 dB alarmgeluid voor afstandsbewaking
| Levensduur van de batterij: | Tot 10 jaar |
|---|---|
| Verpakking Details: | Kleur vak |
| Levertijd: | 10 dagen |
Smart WiFi Carbon Monoxide Detector met een levensduur van 10 jaar en mobiele APP-besturing voor real-time CO-monitoring
| Bedrijfsspanning: | 3V gelijkstroom |
|---|---|
| Verpakking Details: | Kleur vak |
| Levertijd: | 10 dagen |
Slimme Tuya WiFi CO-melder met 10 jaar levensduur en foto-elektrische sensor voor huisbeveiliging
| Afmetingen: | 120 mm diameter x 40 mm hoogte |
|---|---|
| Verpakking Details: | Kleur vak |
| Levertijd: | 10 dagen |
Tuya Smart WiFi Connectivity Carbon Monoxide Detector met elektrochemische sensor en 10-jarig CO-alarm
| Voeding: | Batterij / Bedraad / Dubbel |
|---|---|
| Verpakking Details: | Kleur vak |
| Levertijd: | 10 dagen |
Smart Tuya WiFi koolmonoxide detector met realtime waarschuwingssysteem en levensduur van 10 jaar
| Alarmerende temperatuur: | 54℃ ~ 70℃ |
|---|---|
| Verpakking Details: | Kleur vak |
| Levertijd: | 10 dagen |
WiFi Smart CO Detector met Tuya APP Remote Monitoring en 10-jarig levensduur koolmonoxide alarm
| Omgevingstemperatuur: | -10 ℃ ~ +50 ℃ |
|---|---|
| Verpakking Details: | Kleur vak |
| Levertijd: | 10 dagen |
