All Products
Keywords [ smoke and co alarm ] match 118 Products.
EN Standard Zigbee Carbon Monoxide Detector
| Detectionangle: | 120 Degrees |
|---|---|
| Alerts: | Push Notifications Via App And Local Alarm |
| Compatibility: | Works With Zigbee Hubs And Gateways |
Battery Powered Zigbee Detector
| Detectionangle: | 120 Degrees |
|---|---|
| Productname: | Zigbee Detector |
| Humidityrange: | 0% To 95% Non-condensing |
Long Life 7 Years TÜV Certified CO Carbon Monoxide Detector with Electrochemical Sensor
| Operating Voltage: | 4.5V DC |
|---|---|
| Material: | ABS Plastic |
| Humidity: | 0 To 95% RH,no Condensation |
Professional OEM CO Carbon Monoxide Detector with 7 Years Life EN 50291 TÜV Approved and Electrochemical Sensor
| The Battery Life: | ≥12 Months |
|---|---|
| Material: | PC, Anti-scratch |
| Standby Working Current: | ≤15uA |
EN50291 Certified Wifi Carbon Monoxide Detector Battery Powered Wifi CO Detector OEM / ODM
| Name: | Wifi Carbon Monoxide Detector |
|---|---|
| Power Source: | Battery Powered |
| Additional Features: | Self-test Button, Low Battery Indicator |
Lithium Battery WIFI Carbon Monoxide Detector 3V Tuya CO Detector OEM
| Name: | Wifi Carbon Monoxide Detector |
|---|---|
| Operating Voltage: | DC 3V |
| Color: | White |
4.5V Photoelectric Carbon Monoxide Detector EN Certified Home Carbon Monoxide Detector
| Name: | Photoelectric Carbon Monoxide Detector |
|---|---|
| Environmental Temperature: | -10℃ ~ +50℃ |
| Operatingvoltage: | DC 4.5V |
EN Standard Zigbee Detector 10 Year Battery CO Detectors With Zigbee 3.0 Protocol
| Product Name: | Zigbee Detector |
|---|---|
| Power Supply: | Battery Powered |
| Compatibility: | Works With Zigbee Hubs And Gateways |

