All Products
Keywords [ co carbon monoxide alarm ] match 167 Products.
ODM Smart Gas Detectors Voice Alert Gas CO Detector EN50291 Certified
| Name: | Smart Gas Detectors |
|---|---|
| Alarm Type: | Voice And Audible And Visual Alarm |
| Dimensions: | 112mm X 70mm X 42mm |
10 Year Battery CO Detector 3V Tuya Smart Smoke Detector Customized
| Productname: | Battery CO Detector |
|---|---|
| Wireless Frequency: | 2.4 GHz |
| Operatingvoltage: | 3V |
CE / EN Compliant Battery Operated Smoke Alarms OEM 10 Year Lithium Smoke Detector
| Product Name: | Battery Operated Smoke Alarms |
|---|---|
| Certifications: | CE/EN Compliant |
| Testbutton: | Included For Manual Testing |
Battery Powered Zigbee Detector Wall Mounted Smart Smoke Alarm High Accuracy With Zigbee 3.0 Protocol
| Name: | Zigbee Detector |
|---|---|
| Weight: | 200 Grams |
| Batterylife: | Up To 2 Years |
TUYA App WiFi CO Gas Detector with Dual Sensing Technology and Remote Alarm Management for Commercial and Home Safety
| Productname: | CO And Gas Detector |
|---|---|
| Sensitivity: | Complies With EN Standards |
| Power Source: | AC 90~240V |
Wall Mounted / Ceiling Mounted Fire Safety Alarm EN Standard Zigbee Smoke Detectors
| Installationtype: | Wall-mounted Or Ceiling-mounted |
|---|---|
| Alerttype: | Push Notification And Alarm |
| Dimensions: | Approx. Dia 104 Mm |
Residential Battery Interconnected Smoke Alarms Wired / Wireless RF Smoke Detector
| Product Name: | Battery Interconnected Smoke Alarms |
|---|---|
| Connectivity: | Interconnected (wired Or Wireless) |
| Dimensions: | Typically 105mm In Diameter |
Smart WIFI CO and Gas Detector with TUYA App Integration, 5-Year Sensor Life, and 85 dB Alarm Sound
| Alarm Current: | ≥60mA,69mA |
|---|---|
| Certifications: | CE/UKCA/SGS |
| Size: | Diameter 120 Mm, Height 40 Mm |
Battery Powered Zigbee Detector
| Detectionangle: | 120 Degrees |
|---|---|
| Productname: | Zigbee Detector |
| Humidityrange: | 0% To 95% Non-condensing |
10-Year Battery Life Smoke and CO Detector with Photoelectric/Electrochemical Sensor and 85dB Alarm Sound
| Powersource: | Battery Operated |
|---|---|
| Certifications: | SGS Listed, CE Compliant |
| Mounting Type: | Ceiling Or Wall Mount |

