All Products
Keywords [ co carbon monoxide alarm ] match 183 Products.
10 Year WIFI Carbon Monoxide Detector OEM / ODM Smoke And Carbon Monoxide Detectors
| Name: | Wifi Carbon Monoxide Detector |
|---|---|
| Dimensions: | 105mm Diameter X 40mm Height |
| Alarm Sound Level: | 85 DB At 3 Meters |
10 Year Battery Carbon Monoxide Detector OEM Carbon Monoxide Smoke Alarm 3V
| Power Source: | Battery |
|---|---|
| Response Time: | Within 5 Seconds |
| Color: | Light Grey |
SGS Approved Smoke And CO Alarms 85dB Home Carbon Monoxide Detectors OEM
| Name: | Smoke And CO Alarms |
|---|---|
| Certifications: | CE/ROHS Certified |
| Power Source: | Battery-operated |
3V CO Carbon Monoxide Detector EN50291 Certified 10 Year CO Alarm High Sensitivity
| Name: | CO Carbon Monoxide Detector |
|---|---|
| The Battery Life: | ≥24 Months |
| Sensor: | Electrochemistry Carbon Monoxide Sensor |
OEM Carbon Monoxide Gas Detectors EN50291 EN50194 Certified CO And Gas Detector
| Name: | Carbon Monoxide Gas Detectors |
|---|---|
| Operating Temperature: | -10°C To 50°C |
| Display: | Digital LCD Display |
AC Powered Carbon Monoxide Gas Detectors Residential Carbon Monoxide Gas Alarms With SGS Tested
| Name: | Carbon Monoxide Gas Detectors |
|---|---|
| Response Time: | Less Than 30 Seconds |
| Power Source: | AC Powered |
EN Standard Smoke Carbon Monoxide Detectors 85dB Battery Operated Carbon Monoxide Detector ODM
| Name: | Smoke Carbon Monoxide Detectors |
|---|---|
| Silence/Hush Feature: | Yes |
| Power Source: | Battery-operated |
ABS Fireproof Housing Smoke Carbon Monoxide Detectors ODM Alarm CO Detector
| Name: | Smoke Carbon Monoxide Detectors |
|---|---|
| Reset Time: | Less Than 1 Second |
| Color: | Light Grey |
Battery Operated WIFI Carbon Monoxide Detector
| Battery Life: | Up To 3 Year |
|---|---|
| Detection Type: | Carbon Monoxide And Smoke |
| Self-Test Feature: | Yes, With Test Button |
SGS Tested WIFI Carbon Monoxide Detector Customized Smart CO Alarm With Electrochemical Sensor
| Name: | WIFI Carbon Monoxide Detector |
|---|---|
| Compatibility: | IOS And Android Devices |
| Dimensions: | 105*105*40mm |

