Όλα τα Προϊόντα
-
Ανιχνευτής καπνού συναγερμού πυρκαγιάς
-
Ανιχνευτής μονοξειδίου του άνθρακα CO
-
Προειδοποιητικό διαρροής αερίου
-
Ανιχνευτές μονοξειδίου του άνθρακα καπνού
-
Ανιχνευτές αερίων μονοξειδίου του άνθρακα
-
Έξυπνος ανιχνευτής καπνού WIFI
-
έξυπνος ανιχνευτής αερίου wifi
-
Ανιχνευτής μονοξειδίου του άνθρακα WiFi
-
Διασυνδεδεμένοι ανιχνευτές καπνού
-
Ανιχνευτής Zigbee
λέξεις-κλειδιά [ co carbon monoxide alarm ] αγώνας 171 προϊόντα.
Ανιχνευτής Zigbee με μπαταρία, τοποθετημένος σε τοίχο, έξυπνος ανιχνευτής καπνού, υψηλής ακρίβειας, με πρωτόκολλο Zigbee 3.0
| Ονομα: | Ανιχνευτής Zigbee |
|---|---|
| Βάρος: | 200 γραμμάρια |
| Διάρκεια μπαταρίας: | μέχρι 2 έτη |
Προειδοποιητικό κινδύνου πυρκαγιάς για τοίχους / οροφές
| Τύπος εγκατάστασης: | Εγκατασκευασμένο στον τοίχο ή στην οροφή |
|---|---|
| Τύπος συναγερμού: | Push ειδοποίηση και συναγερμός |
| Διαστάσεις: | Περίπου διάμετρος 104 χλστ |
7χρονο Ασύρματος διαρροής αερίου 100V - 240V Ανιχνευτής φυσικού αερίου για το σπίτι
| Ονομα: | Προειδοποιητικό διαρροής αερίου |
|---|---|
| Τύπος συναγερμού: | Ηχητικούς, Οπτικούς και Δονούμενους συναγερμούς |
| Ανίχνευση αερίων: | CH4/C3H8 |
Διασύνδετοι συναγερμοί καπνού για κατοικίες με μπαταρία
| Όνομα προϊόντος: | Συναγερμοί καπνού διασυνδεδεμένοι με μπαταρία |
|---|---|
| Συνδεσιμότητα: | Διασυνδεδεμένο (ενσύρματο ή ασύρματο) |
| Διαστάσεις: | Τυπικά 105 mm σε διάμετρο |
Έξυπνος ανιχνευτής μονοξειδίου του άνθρακα και αερίου με σύνδεση WIFI και εφαρμογή TUYA, διάρκεια ζωής αισθητήρα 5 ετών και ήχος συναγερμού 85 dB
| Ρεύμα συναγερμού: | ≥60mA,69mA |
|---|---|
| Πιστοποιήσεις: | CE/UKCA/SGS |
| Μέγεθος: | Διάμετρος 120 mm, Ύψος 40 mm |
Ανιχνευτής Zigbee με μπαταρία
| Γωνία ανίχνευσης: | 120 μοίρες |
|---|---|
| Όνομα προϊόντος: | Ανιχνευτής Zigbee |
| Humidityrange: | 0% έως 95% χωρίς συμπύκνωση |
Ανιχνευτής καπνού και μονοξειδίου του άνθρακα με διάρκεια ζωής μπαταρίας 10 ετών, φωτοηλεκτρικό/ηλεκτροχημικό αισθητήρα και ήχο συναγερμού 85dB
| Πηγή ενέργειας: | Λειτουργεί με μπαταρία |
|---|---|
| Πιστοποιήσεις: | Καταχώριση SGS, συμβατό με CE |
| Τύπος τοποθέτησης: | Οροφή ή τοίχο |
Ανιχνευτής αερίου CO WiFi TUYA App με τεχνολογία διπλής ανίχνευσης και απομακρυσμένη διαχείριση συναγερμού για εμπορική και οικιακή ασφάλεια
| Όνομα προϊόντος: | Ανιχνευτής CO και Αερίου |
|---|---|
| Ευαισθησία: | Συμμορφώνεται με τα πρότυπα EN |
| Πηγή ενέργειας: | Εναλλασσόμενο ρεύμα 90~240V |
Έξυπνοι Διασυνδεδεμένοι Ανιχνευτές Καπνού
| Πιστοποιήσεις: | Πιστοποίηση CE, RoHS |
|---|---|
| Χρόνος απόκρισης: | Λιγότερο από 2 δευτερόλεπτα |
| Ενδοσύνδεση: | Υποστηρίζει έως και 12 διασυνδεδεμένες συσκευές |
Έξυπνος ανιχνευτής αερίων WIFI με αρχιτεκτονική διπλού αισθητήρα και ενσωμάτωση εφαρμογών TUYA για πιστοποιημένη ασφάλεια EN50194
| Δυναμικό: | 90-240V εναλλακτικός |
|---|---|
| Πιστοποίηση Ασφάλειας: | CE, ROHS |
| Εύρος υγρασίας: | 10% έως 85% RH |

