Όλα τα Προϊόντα
-
Ανιχνευτής καπνού συναγερμού πυρκαγιάς
-
Ανιχνευτής μονοξειδίου του άνθρακα CO
-
Προειδοποιητικό διαρροής αερίου
-
Ανιχνευτές μονοξειδίου του άνθρακα καπνού
-
Ανιχνευτές αερίων μονοξειδίου του άνθρακα
-
Έξυπνος ανιχνευτής καπνού WIFI
-
έξυπνος ανιχνευτής αερίου wifi
-
Ανιχνευτής μονοξειδίου του άνθρακα WiFi
-
Διασυνδεδεμένοι ανιχνευτές καπνού
-
Ανιχνευτής Zigbee
λέξεις-κλειδιά [ carbon monoxide monitor ] αγώνας 124 προϊόντα.
Έξυπνος ανιχνευτής αερίων WIFI με αρχιτεκτονική διπλού αισθητήρα και ενσωμάτωση εφαρμογών TUYA για πιστοποιημένη ασφάλεια EN50194
| Δυναμικό: | 90-240V εναλλακτικός |
|---|---|
| Πιστοποίηση Ασφάλειας: | CE, ROHS |
| Εύρος υγρασίας: | 10% έως 85% RH |
Ανιχνευτής αερίου CO WiFi TUYA App με τεχνολογία διπλής ανίχνευσης και απομακρυσμένη διαχείριση συναγερμού για εμπορική και οικιακή ασφάλεια
| Όνομα προϊόντος: | Ανιχνευτής CO και Αερίου |
|---|---|
| Ευαισθησία: | Συμμορφώνεται με τα πρότυπα EN |
| Πηγή ενέργειας: | Εναλλασσόμενο ρεύμα 90~240V |
Έξυπνος ανιχνευτής μονοξειδίου του άνθρακα και αερίου με σύνδεση WIFI και εφαρμογή TUYA, διάρκεια ζωής αισθητήρα 5 ετών και ήχος συναγερμού 85 dB
| Ρεύμα συναγερμού: | ≥60mA,69mA |
|---|---|
| Πιστοποιήσεις: | CE/UKCA/SGS |
| Μέγεθος: | Διάμετρος 120 mm, Ύψος 40 mm |
Έξυπνος ανιχνευτής αερίου WIFI με πλαστικό ABS επιβραδυντικό φλόγας και διάρκεια ζωής αισθητήρα 5 ετών για ειδοποιήσεις σε πραγματικό χρόνο μέσω της εφαρμογής TUYA
| Δυναμικό: | 90-240V εναλλακτικός |
|---|---|
| Έλεγχος APP: | Ναι, μέσω της εφαρμογής smartphone |
| Θερμοκρασία λειτουργίας: | -10 ° C έως 50 ° C |

