Alle producten
zoekwoorden [ carbon monoxide monitor ] bij elkaar passen 124 producten.
CE-gecertificeerde lithiumbatterij rookmelders
| Afmetingen: | ongeveer 105 mm diameter |
|---|---|
| Bedrijfstemperatuurbereik: | -10 ° C tot 50 ° C (14 ° F tot 122 ° F) |
| levensduur van de batterij: | Tot 10 jaar |
Gepersonaliseerde WIFI-aangedreven rookmelders Smart Tuya CO-melder
| Naam: | WIFI-geactiveerde rookmelders |
|---|---|
| Bedrijfstemperatuur: | -10 ° C tot 50 ° C |
| App-compatibiliteit: | iOS en Android |
Slimme onderling verbonden rookmelders
| Certificeringen: | CE, RoHS-gecertificeerd |
|---|---|
| Reactietijd: | Minder dan 2 seconden |
| Interconnectie: | Ondersteunt maximaal 12 onderling verbonden apparaten |
CE / EN-conforme op batterijen bediende rookmelders OEM 10 jaar Lithium rookmelder
| Productnaam: | Rookmelders op batterijen |
|---|---|
| Certificeringen: | CE/EN-compatibel |
| Testknop: | Inbegrepen voor handmatig testen |
SGS-gecertificeerde CO- en gasdetector Custom Home Combustible Gas Detector met 5 jaar levensduur
| item: | CO- en gasdetector |
|---|---|
| Sensortype: | Elektrochemische/halfgeleidersensor |
| Kleur: | Wit |
ODM Smart Gas Detectors Voice Alert Gas CO Detector Gecertificeerd EN50291
| Naam: | Slimme gasdetectoren |
|---|---|
| Alarmtype: | Spraak-, hoor- en visueel alarm |
| Afmetingen: | 112 mm x 70 mm x 42 mm |
10 jaar batterij CO-detector 3V Tuya Smart Smoke Detector aangepast
| Productnaam: | Batterij CO-detector |
|---|---|
| Draadloze frequentie: | 2,4 GHz |
| Bedrijfsspanning: | 3V |
10 jaar batterijduur rook- en CO-melder met foto-elektrische/elektrochemische sensor en 85dB alarmgeluid
| Krachtbron: | Werkt op batterijen |
|---|---|
| Certificeringen: | SGS-gecertificeerd, CE-conform |
| Montagetype: | Plafond of wandbevestiging |
Slimme WiFi CO- en gasdetector met TUYA-app-integratie, 85 dB alarmgeluid en 10-seconden reactietijd voor commerciële gebouwen
| Bedrijfstemperatuurbereik: | -10 ° C tot 50 ° C |
|---|---|
| Alarmgeluidsniveau: | 85 dB op 3 meter afstand |
| Dimensie: | 105*38mm |
EN-standaard Zigbee-detector 10 jaar batterij CO-detectoren met Zigbee 3.0-protocol
| Productnaam: | Zigbee-detector |
|---|---|
| Voeding: | Batterij aangedreven |
| Verenigbaarheid: | Werkt met Zigbee-hubs en gateways |

