All Products
Keywords [ battery operated fire alarms ] match 215 Products.
Customized Carbon Monoxide Gas Detectors Commercial AC Powered Carbon Monoxide Detector
| Name: | Carbon Monoxide Gas Detectors |
|---|---|
| Operating Humidity: | 15% To 95% RH |
| Mounting Options: | Wall Mount |
Smart Wifi Carbon Monoxide Detector EN50291 Certified Combustible Gas Detectors With Dual Sensor
| Product Name: | Wifi Carbon Monoxide Detector |
|---|---|
| Sensortype: | Electrochemical Semiconduct Sensor |
| Detectiontypes: | Gas And Carbon Monoxide |
5 Year Carbon Monoxide Gas Detectors Dual Sensor Commercial Carbon Monoxide Detector
| Name: | Carbon Monoxide Gas Detectors |
|---|---|
| Installation: | Wall Mount Or Tabletop |
| Alarm Type: | Audible And Visual Alarm |
ODM Carbon Monoxide Gas Detector White AC Gas Detector With Wall Mounted Installation
| Material: | ABS Plastic |
|---|---|
| Operating Temperature: | -10°C To 50°C |
| Dimensions: | 136mm X 82mm X 39mm |
LCD Display Carbon Monoxide Gas Detectors Industrial / Commercial AC Carbon Monoxide Detector
| Name: | Carbon Monoxide Gas Detectors |
|---|---|
| Display: | Digital LCD Display |
| Operating Temperature: | -10°C To 50°C |

