All Products
Keywords [ battery carbon monoxide detector ] match 174 Products.
Smart Wifi Carbon Monoxide Detector EN50291 Certified Combustible Gas Detectors With Dual Sensor
| Product Name: | Wifi Carbon Monoxide Detector |
|---|---|
| Sensortype: | Electrochemical Semiconduct Sensor |
| Detectiontypes: | Gas And Carbon Monoxide |
OEM / ODM Smoke Carbon Monoxide Detectors 85dB Fire Alarm Detection System
| Name: | Smoke Carbon Monoxide Detectors |
|---|---|
| Test Button: | Yes |
| Certifications: | CE/SGS Listed |
85dB Smoke Carbon Monoxide Detectors Compact Smoke Carbon Monoxide Alarm
| Item: | Smoke Carbon Monoxide Detectors |
|---|---|
| Test Button: | Included For Manual Testing |
| Humidity Range: | 10% To 90% Non-condensing |
Voice Prompt CO Carbon Monoxide Detector OEM ODM Smart CO Detector With Digital LCD Display
| Name: | CO Carbon Monoxide Detector |
|---|---|
| Batterytype: | 4.5V Alkaline Battery |
| Working Voltage: | DC4.5V 3* AAA Battery |
Industrial CO Carbon Monoxide Detector EN 50291 Electrochemical CO Detector OEM ODM
| Name: | CO Carbon Monoxide Detector |
|---|---|
| Environmental Temperature: | -10℃ ~ +50℃ |
| Alarm Sound Level: | 85 DB At 3 Meters |
3V Smoke Carbon Monoxide Detectors High Sensitivity 10 Year Lithium Smoke Alarm Customized
| Product Name: | Smoke Carbon Monoxide Detectors |
|---|---|
| Detectiontype: | Photoelectric |
| Powersource: | Battery |
Customized CO Carbon Monoxide Detector Electrochemical 10 Year Carbon Monoxide Alarms
| Name: | CO Carbon Monoxide Detector |
|---|---|
| Dimensions: | 105mm X 105mm X 40mm |
| Temperature Range: | -10°C To 50°C |
TUV Approved CO Carbon Monoxide Detector 7 Year Electrochemical CO Detectors
| Name: | CO Carbon Monoxide Detector |
|---|---|
| Operating Current: | 15mA |
| Material: | ABS Plastic |
Photoelectric Smoke Carbon Monoxide Detectors Custom Home CO Detector With 5 Year Life Lcd Display
| Item: | Smoke Carbon Monoxide Detectors |
|---|---|
| Size: | Diameter 104 Mm, Height 40 Mm |
| Power Source: | Battery Operated |
White Smoke Carbon Monoxide Detectors Photoelectric Fire Alarm CO Detector OEM
| Item: | Smoke Carbon Monoxide Detectors |
|---|---|
| Color: | Light White |
| Testbutton: | Yes |

