All Products
Keywords [ battery carbon monoxide detector ] match 171 Products.
Lithium Battery WIFI Carbon Monoxide Detector 3V Tuya CO Detector OEM
| Name: | Wifi Carbon Monoxide Detector |
|---|---|
| Operating Voltage: | DC 3V |
| Color: | White |
EN50291 Certified Wifi Carbon Monoxide Detector Battery Powered Wifi CO Detector OEM / ODM
| Name: | Wifi Carbon Monoxide Detector |
|---|---|
| Power Source: | Battery Powered |
| Additional Features: | Self-test Button, Low Battery Indicator |
Indoor Professional Carbon Monoxide Detector Customized 10 Year Carbon Monoxide Detectors
| Name: | Professional Carbon Monoxide Detector |
|---|---|
| Alarm Output: | Sound & Flash Alarm |
| Warranty: | 2 Year |
Voice Warning Professional Carbon Monoxide Detectors 4.5V Carbon Monoxide Detection System Customized
| Item: | Professional Carbon Monoxide Detectors |
|---|---|
| Humidity Range: | 0% To 95% Non-condensing |
| Sensor Type: | Electrochemical Sensor |
SGS Tested WIFI Carbon Monoxide Detector Customized Smart CO Alarm With Electrochemical Sensor
| Name: | WIFI Carbon Monoxide Detector |
|---|---|
| Compatibility: | IOS And Android Devices |
| Dimensions: | 105*105*40mm |
ODM 10-Year Lithium Battery Smoke Carbon Monoxide Detector with Photoelectric and Electrochemical Sensors and 85 dB Alarm Sound
| Detectiontype: | Smoke And Carbon Monoxide Detector |
|---|---|
| Mountingtype: | Ceiling Or Wall Mount |
| Sensor Technology: | Photoelectric Smoke Sensor And Electrochemical CO Sensor |
10-Year Lifespan Carbon Monoxide Detector with Electrochemical Sensor and 85dB Alarm Sound
| Aloud Sond: | Over 85DB |
|---|---|
| Material: | ABS Plastic |
| Testbutton: | Yes |
Wireless Smoke And Carbon Monoxide Detectors 3V Tuya Wifi Smoke Detector
| Name: | Wireless Smoke And Carbon Monoxide Detectors |
|---|---|
| Notification: | Push Notifications To Smartphone |
| Mobile App Support: | Yes |
4.5V Photoelectric Carbon Monoxide Detector EN Certified Home Carbon Monoxide Detector
| Name: | Photoelectric Carbon Monoxide Detector |
|---|---|
| Environmental Temperature: | -10℃ ~ +50℃ |
| Operatingvoltage: | DC 4.5V |
EN50291 Certified CO Carbon Monoxide Detector
| Display: | Digital LCD Display |
|---|---|
| Batterylife: | Up To 10 Year |
| Sensor: | Electrochemistry Carbon Monoxide Sensor |

