All Products
Keywords [ battery carbon monoxide detector ] match 171 Products.
4.5V Smoke Carbon Monoxide Detectors White Lithium Battery Smoke Alarm With Photoelectric Sensor
| Product Name: | Smoke Carbon Monoxide Detectors |
|---|---|
| Environmental Temperature: | -10℃ ~ +55℃ |
| Sensortype: | Optical Sensor |
Durable CO Carbon Monoxide Detector with 10 Year Service Life SGS Tested and Electrochemical Sensor for Reliable Detection
| Voltage: | 3V DC |
|---|---|
| Installation: | DIY |
| Dimensions: | 105 X 105 X 39 Mm |
Custom CO Carbon Monoxide Detector EN14604 Alert Carbon Monoxide Detectors 4.5V
| Name: | CO Carbon Monoxide Detector |
|---|---|
| Operating Voltage: | 4.5V DC |
| Alarm Sound: | >85db |
Customized CO Carbon Monoxide Detector Voice Alert Carbon Monoxide Detector
| Name: | Alert Carbon Monoxide Detector |
|---|---|
| Alarm Indicator: | Red LED |
| Standby Working Current: | ≤40uA |
Battery Operated Smart Carbon Monoxide Detectors App Controlled 10 Year CO Detector Customized
| Name: | Smart Carbon Monoxide Detectors |
|---|---|
| Alarm Type: | Loud Audible Alarm |
| Operating Temperature: | -10°C To 50°C |
Reliable CO Carbon Monoxide Detector OEM ODM EN 50291 Carbon Monoxide Alarm
| Product Name: | CO Carbon Monoxide Detector |
|---|---|
| Operating Voltage: | 4.5V DC |
| Standby Current: | ≤40uA |
ABS Fireproof Housing Smoke Carbon Monoxide Detectors ODM Alarm CO Detector
| Name: | Smoke Carbon Monoxide Detectors |
|---|---|
| Reset Time: | Less Than 1 Second |
| Color: | Light Grey |
10 Year WIFI Carbon Monoxide Detector OEM / ODM Smoke And Carbon Monoxide Detectors
| Name: | Wifi Carbon Monoxide Detector |
|---|---|
| Dimensions: | 105mm Diameter X 40mm Height |
| Alarm Sound Level: | 85 DB At 3 Meters |
OEM CO Carbon Monoxide Detector 85 dB 10 Year Carbon Monoxide Alarm With Electrochemical Sensor
| Product Name: | CO Carbon Monoxide Detector |
|---|---|
| Usage: | Home |
| Sensor: | Electrochemistry Carbon Monoxide Sensor |
10-Year Lifespan Carbon Monoxide Detector with Electrochemical Sensor and 85dB Alarm Sound
| Aloud Sond: | Over 85DB |
|---|---|
| Material: | ABS Plastic |
| Testbutton: | Yes |

