All Products
Keywords [ carbon monoxide gas alarm ] match 100 Products.
Smart WIFI Gas Detector with Dual-Sensor Architecture and TUYA App Integration for EN50194 Certified Safety
| Voltage: | 90-240V AC |
|---|---|
| Safety Certification: | CE, ROHS |
| Humidity Range: | 10% To 85% RH |
Smart WIFI Gas Detector with Flame-retardant ABS Plastic and 5-Year Sensor Life for Real-time Alerts via TUYA App
| Voltage: | 90-240V AC |
|---|---|
| App Control: | Yes, Via Smartphone App |
| Operating Temperature: | -10°C To 50°C |
Smart WiFi CO and Gas Detector with TUYA App Integration, 85 dB Alarm Sound, and 10-Second Response Time for Commercial Buildings
| Operating Temperature Range: | -10°C To 50°C |
|---|---|
| Alarm Sound Level: | 85 DB At 10 Feet |
| Dimension: | 105*38mm |
TUYA Smart WIFI Gas Detector
| Gas Detection Type: | Multi-gas (e.g., LPG, Methane, Carbon Monoxide) |
|---|---|
| Connectivity: | WIFI |
| Alarm Type: | Audible And Visual Alarm |
SGS Certified CO and Gas Detector Custom Home Combustible Gas Detector With 5 Year Lifetime
| Item: | CO And Gas Detector |
|---|---|
| Sensor Type: | Electrochemical/Semiconduct Sensor |
| Color: | White |
ODM Smart Gas Detectors Voice Alert Gas CO Detector EN50291 Certified
| Name: | Smart Gas Detectors |
|---|---|
| Alarm Type: | Voice And Audible And Visual Alarm |
| Dimensions: | 112mm X 70mm X 42mm |
Smart Tuya WiFi Carbon Monoxide Detector with Mobile App Notification and 10-Year Lifespan CO Alarm
| Response Time: | Less Than 30 Seconds |
|---|---|
| Packaging Details: | Color box |
| Delivery Time: | 10 Days |
Smart Carbon Monoxide Detector with 10-Year Lifespan and Tuya WiFi Connectivity Featuring Electrochemical CO Sensor
| Environmental Temperature: | -10℃ ~ +50℃ |
|---|---|
| Packaging Details: | Color box |
| Delivery Time: | 10 Days |
WiFi Smart CO Detector with Tuya APP Remote Monitoring and 10-Year Lifespan Carbon Monoxide Alarm
| Environmental Temperature: | -10℃ ~ +50℃ |
|---|---|
| Packaging Details: | Color box |
| Delivery Time: | 10 Days |

