-
Ανιχνευτής καπνού συναγερμού πυρκαγιάς
-
Ανιχνευτής μονοξειδίου του άνθρακα CO
-
Προειδοποιητικό διαρροής αερίου
-
Ανιχνευτές μονοξειδίου του άνθρακα καπνού
-
Ανιχνευτές αερίων μονοξειδίου του άνθρακα
-
Έξυπνος ανιχνευτής καπνού WIFI
-
έξυπνος ανιχνευτής αερίου wifi
-
Ανιχνευτής μονοξειδίου του άνθρακα WiFi
-
Διασυνδεδεμένοι ανιχνευτές καπνού
-
Ανιχνευτής Zigbee
Ανιχνευτής καπνού και μονοξειδίου του άνθρακα διάρκειας ζωής 10 ετών με φωτοηλεκτρικό/ηλεκτροχημικό αισθητήρα και ήχο συναγερμού 85dB
| Τάση λειτουργίας | 3V συνεχής |
|---|
Επισκόπηση του προϊόντος
ΗJKD-513COM 2 σε 1 συναγερμός καπνού και μονοξειδίου του άνθρακασυνδυάζει την προηγμένη ανίχνευση καπνού και CO σε μία μονάδα, εξασφαλίζοντας τη μέγιστη εσωτερική ασφάλεια.SGS, συναντάEN 14604:2005/AC:2008καιEN 50291-1:2018Το συμπαγές σχεδιασμό του (Φ105*39mm, 180g) επιτρέπει την τοποθέτηση σε οροφή ή τοίχο, καθιστώντας το κατάλληλο για σπίτια, γραφεία και βιομηχανικές εγκαταστάσεις.
Πλεονεκτήματα του προϊόντος
Αυτό το συναγερμό προσφέρει10 χρόνια διάρκεια ζωήςκαιΕγγύηση 30 μηνώνΟ φωτοηλεκτρικός αισθητήρας καπνού ανιχνεύει καπνό σε 0,25dB/m και ο ηλεκτροχημικός αισθητήρας CO ενεργοποιεί συναγερμούς σε 50, 100 και 300 ppm.Αίτημα συναγερμού ≥ 85 dBΗ λειτουργία 10λεπτης σιωπής παρέχει ευκολία.2 μπαταρίες AA, είναι ενεργειακά αποδοτικό και εύκολο στη συντήρηση.
Ικανότητα εργοστασίου
Κάθε συσκευή υποβάλλεται σε αυστηρές δοκιμές για την αξιοπιστία, συμπεριλαμβανομένου του ρεύματος αναμονής <50μA και του ρεύματος συναγερμού <70mA,διασφάλιση χαμηλής κατανάλωσης ενέργειας και μακροχρόνιας απόδοσης.
Εφαρμογή του προϊόντος
Ιδανικό για οικιστικά και εμπορικά περιβάλλοντα, το JKD-513COM καλύπτει έως και 40 τ.μ.και διανομείς που αναζητούν μια αξιόπιστη λύση ασφάλειας με ελάχιστη συντήρηση.
Παράμετροι προϊόντος
| Παράμετρος | Προδιαγραφές |
|---|---|
| Σχήμα | JKD-513COM |
| Πρότυπα προϊόντων | EN 14604:2005/AC:2008, EN 50291-1:2018 |
| Ηλεκτρική τροφοδοσία | Δύο μπαταρίες 1.5V AA |
| Ανιχνευτής καπνού | Φωτοηλεκτρική αντανάκλαση |
| Ευαισθησία σε συναγερμό καπνού | 00,25 dB/m |
| Αισθητήρας CO | Ηλεκτροχημικά |
| Ρυθμίσεις συναγερμού CO | 50PPM/60·90min, 100PPM/10·40min, 300PPM/3min |
| Ζωή του προϊόντος | 10 έτη |
| Ακούγεται συναγερμός | ≥ 85dB/3m |
| Εγκατάσταση | Οροφή ή τοίχος |
| Πεδίο ανίχνευσης | Μέγιστο 40m2 |
