All Products
Keywords [ wifi carbon monoxide alarm ] match 33 Products.
OEM ODM Tuya Carbon Monoxide Detector Battery Operated Carbon Monoxide Alarms
| Alarm Type: | Loud Audible Alarm (85 DB) |
|---|---|
| Notification: | Push Notifications On Mobile Devices |
| Sensor Type: | Electrochemical CO Sensor |
Wireless Smoke And Carbon Monoxide Detectors 3V Tuya Wifi Smoke Detector
| Name: | Wireless Smoke And Carbon Monoxide Detectors |
|---|---|
| Notification: | Push Notifications To Smartphone |
| Mobile App Support: | Yes |
Battery Operated Smart Carbon Monoxide Detectors App Controlled 10 Year CO Detector Customized
| Name: | Smart Carbon Monoxide Detectors |
|---|---|
| Alarm Type: | Loud Audible Alarm |
| Operating Temperature: | -10°C To 50°C |
EN Certified WIFI Enabled Smoke Detector Smart Smoke And Carbon Monoxide Detector
| Name: | Wifi Enabled Smoke Detector |
|---|---|
| Installationtype: | Ceiling Or Wall Mount |
| Usage: | Fire Detection And Alarm System |
Electrochemical Sensor Tuya CO Detector
| Material: | ABS Plastic |
|---|---|
| Weight: | 180 Grams |
| Environmental Temperature: | -10℃ ~ +50℃ |
Smart WiFi CO and Gas Detector with TUYA App Integration, 85 dB Alarm Sound, and 10-Second Response Time for Commercial Buildings
| Operating Temperature Range: | -10°C To 50°C |
|---|---|
| Alarm Sound Level: | 85 DB At 10 Feet |
| Dimension: | 105*38mm |
Smart WIFI Gas Detector with Flame-retardant ABS Plastic and 5-Year Sensor Life for Real-time Alerts via TUYA App
| Voltage: | 90-240V AC |
|---|---|
| App Control: | Yes, Via Smartphone App |
| Operating Temperature: | -10°C To 50°C |
Smart Tuya WiFi Carbon Monoxide Detector with Real Time Alert System and 10-Year Lifespan
| Alarming Temperature: | 54℃ ~ 70℃ |
|---|---|
| Packaging Details: | Color box |
| Delivery Time: | 10 Days |
Smart WiFi Carbon Monoxide Detector with 10-Year Lifespan and Mobile APP Control for Real-Time CO Monitoring
| Operating Voltage: | 3V DC |
|---|---|
| Packaging Details: | Color box |
| Delivery Time: | 10 Days |
Smart Tuya WiFi Carbon Monoxide Detector with Mobile App Notification and 10-Year Lifespan CO Alarm
| Response Time: | Less Than 30 Seconds |
|---|---|
| Packaging Details: | Color box |
| Delivery Time: | 10 Days |

